פרגולות עץ ומדרגות עץ

פרגולות עץ

כל מי שאוהב לשבת שעות בחצר וליהנות מהגינה הפורחת שלו, מזמין במחסני עץ פרגולות עץ. הפרגולות יוצרות צל והגנה מקרני השמש ולכן נעים מאד לשבת במתחם שמתחתן. פרגולות עשויות מעץ מסיבי הכולל קורות יציבות מעץ או מאלומיניום המסוגלות להחזיק את כל משקל העץ בכל תנאי מזג האוויר.
במחסני עץ אפשר לקנות פרגולות עץ בשפע דוגמאות יפות במיוחד . המבחר הגדול כולל סוגים שונים של עץ כמו עץ אלון, עץ אורן, איפאה או עץ גושני המותקנים על המשטח בצורת שתי וערב . אפשר להשאיר את לוחות העץ בצבעם הטבעי או לחילופין לצבוע אותם בצבעי מים המתאימים לצביעת עץ.
פרגולות עץ הם המקום המתאים ביותר למנוחה אחרי יום עבודה קשה. יושבים בני המשפחה או החברים מתחת לפרגולה, נהנים מהצל ומהשקט. אפשר להתקין מתחת לפרגולה גם מאוורר תליה או מאוורר תקרה וכך התוצאה היא מושלמת לימי הקיץ.
אפשר להתקין לבד פרגולות עץ, באמצעות שירותי הובלות תוך מתן תשומת לב מרבית לנושא הבטיחות ולמשקלם של הלוחות, או לחילופין אפשר להזמין איש מקצוע מיומן ומנוסה שיבנה את הפרגולה וגם יתקין אותה בגינה.

מדרגות עץ

אפשר לרכוש מדרגות עץ עבור אופציית העלייה לעליית הגג בבית פרטי. האופציות הן התקנת מדרגות משופעות בקו ישר, בשני מהלכי מדרגות, או לחילופין ברכישת סולם מדרגות עץ הניתן לפתיחה ולסגירה קלה שברוב שעות היום הוא מקופל כדי לא להפריע במעבר מתחת לעליית הגג.
בבתים פרטיים שיש בהם כמה קומות מתלבטים איזה סוג מדרגות לרכוש . ברוב המקרים בוחרים במדרגות עץ. גרם המדרגות מוזמן על פי הגודל הספציפי הרצוי, רוחב כל מדרגה, הגובה של כל אחת מהן וסך המדרגות שיובילו לכל קומה במהלכים ישרים או בצורת ספירלה על פי הקו העיצובי ונוחות הדיירים.
מדרגות עץ הן פתרון מצוין עבור גלריה הנבנית מעל חנות קיימת שתשמש כמשרד או כמחסן ציוד. חשוב שהמדרגות יהיו רחבות, נוחות ובטוחות כדי שהעולים או היורדים לא ימעדו.
בבית שיש בו צורך המדרגות, מקדישים תשומת לב רבה לסוג המדרגות הנבחר. מדרגות עץ כוללים היצע רחב מאד של סוגי עץ בצבעם הצבעי או לאחר שעברו צביעה בתנור או נצבעו באחד מהצבעים על בסיס מים היוצרים מדרגות נאות ויפות במיוחד.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.