פרקט ומחסן עצים

פרקט

בעת שיפוץ הבית, מומלץ על רכישת פרקט כדי לכסות בפרקט את רצפת החדרים. השימוש בפרקט הוא נוח ונעים מאד . ההיצע של הדגמים הוא נרחב ביותר וכולל גוונים וצורות מעניינות המעניקות נראות נפלאה לחדרים.
בחנויות השונות אפשר לרכוש פרקט, הן טבעי והן למינציה. היבואנים השונים מייבאים לישראל פרקטים מאד איכותיים ממדינות כמו סין, איטליה ומדינות רבות נוספות. רובם בטיב מעולה משטחי הפרקט עוברים בקרת איכות קפדני טרם ההגעה ארצה.
כשמחליפים צנרת בבית או יריעות ביטומניות, במקרים רבים מרימים את המרצפות או מחליטים להדביק עליהן או במקומן לוחות פרקט המעניקים יופי רב בבית . פרקט הם פרקטי למינציה המגיעים בשיטת ההרכבה קליק קלק, שולי הלוחות מתחברים זה לזה וכך תוך פרק זמן קצר יחסית החדר מכוסה בפרקט .
פרקט הוא אפשרות לשנות את נראותו של המשרד מקצה לקצה על ידי הדבקת לוחות פרקט. המבחר של סוגי הפרקטים, הדגמים, הגדלים והגוונים הוא עצום ומעצבי הפנים מתאימים את הריהוט לגווני הפרקט הנבחר . לאחר פעולת ההתקנה המשרד משנה את פניו לחלוטין, הוא נראה קלאסי ומאד מודרני.

מחסן עצים

מחסן עצים מרכז בתוכו הרבה מאד סוגי עץ שאפשר לרכוש. בגדלים שונים עבור ענף הבניה, לוחות עץ עבור תעשיית הנגרות מחומרים כמו mdf , סנדוויץ ועוד. כמו כן עצים עבור הסקה בחורף, לאלו שיש ברשותם אח או קמין בסלון ביתם.
אם החלטתם לשפץ את הבית, כדאי שתגיעו למחסן עצים . שם תוכלו לרכוש לוחות דק המתאימים לחצר ולגינה, לוחות עץ עבור בניית ותיחום עלית הגג ופרקטים בגוונים רבים עבור רצפת חדרי הבית . העץ מעניק תחושה נעימה מאד בכל מקום בו הוא מותקן ואהוב מאד על הישראלים.
כדי ליצור צל בחצר, אפשר להתקין פרגולה רחבה שתיצור מקום מוצל עבור בני הבית ואורחיהם . אדם עם חוש טכני יוכל לבצע זאת לבד, הוא ירכוש לוחות עץ במחסן עצים, של עץ גושני, אורן, עץ איפאה או כל סוג אחר, כולל האביזרים הנלווים, ירכיב את הפריטים בזהירות ועל פי ההוראות לרווחת המשפחה.
בבתים פרטיים רבים מתקינים גדר מעץ כדי לשמור על הפרטיות המשפחתית וכדי שהכלב לא ינבח על כל העוברים והשבים. במחסן עצים אפשר לרכוש כמה סוגי עץ עבור גדרות הנחתכים על פי המידה הרצויה, פרופילים מעץ ובתי עץ.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.