מחסן גינה וגדר לגינה

מחסן גינה

מחסן גינה הוא פתרון נהדר לאחסון פריטים שונים שאין בהם צורך ביום יום כמו לדוגמה, כלי גינון, מכסחת דשא, אופניים של הילדים, קורקינט ועוד. כל הציוד מוגן הן מפני קרני השמש והן מפני הסערות החורפיות.
לכל אחד מאתנו יש פריטים רבים שצריך עבורם מקום אחסון . חבל לאחסן אותם בבית ועדיף להשאיר לילדים מרחבים למשחק . לכן אפשר לרכוש מחסן גינה בגדלים שונים על פי צרכיה של כל משפחה ולאחסן שם את הציוד שאין בו צורך לעיתים תכופות . אפשר להתקין במחסן מדפים ולהניח עליהם את רוב הפריטים כך שהרצפה תהיה פנויה עבור המוצרים הגדולים והמסיביים.
מחסן גינה בנוי מלוחות עץ מסיביים המסודרים זה לצד זה כדי ליצור אטימות מוחלטת ביריעות ביטומניות. המחסן נעול היטב ואפשר לאחסן בו פריטים שונים כמו אופניים, ציוד לקמפינג, לול ועגלה לתינוקות, כלי עבודה, כלי גינון ועוד.
מי שמעוניין לרכוש מחסן גינה, כדאי שיגיע למחסן עצים . כאן הוא ייחשף לכמה דגמים של מחסני גינה בגדלים שונים ויבחר את הדגם הנראה לו המתאים ביותר על פי המקום לו הוא מיועד. כדי שהמחסן לא יתפוס מקום רב נוהגים להעמיד אותו באחת מפינות המגרש כך שיישאר מרחב גדול בגינה וגם תהיה גישה נוחה למחסן כשרוצים לאחסן או להוציא ציוד.

גדר לגינה

גדר לגינה בנויה מעץ אורן, אלון או איפאה. אלה לוחות חזקים מאד במידות רוחב שונות שמחברים אותם זה לזה באופן צמוד. המשטחים המחוברים יוצרים נראות יפה מאד והיא משדרגת את הכניסה לבתים.
אפשר לרכוש גדר לגינה העשויה מבמבוק. החומר היפה והחזק מורכב כשכל העמודים צמודים זה לזה ויחד הם יוצרים מניפה מקסימה המקיפה את הבית מכל צדדיו. כך מקבלים מצד אחד פרטיות ומצד שני, לא רואים לוחות עץ מסיביים הנראים כבדים מדי לחלק מהלקוחות.
לאחר בניית הבית, מחליטות משפחות רבות להתקין גם גדר לגינה. חלק מהלקוחות רוכשים את לוחות העץ ומרכיבים לבד את הגדר על פי הבחירה והעיצוב שלהם ולקוחות אחרים מעדיפים שאנשי המקצוע יגיעו עם המכשור שלהם ויבצעו עבודה מקצועית בהקמת גדר העץ.
גדר לגינה מתוכננת על יד מעצב הפנים של הבית כדי שגם הגדר תהיה חלק מהקו העיצובי שנבחר לאפיין את הבית כולו. סגנון כפרי, מודרני, קלאסי ועוד. המעצב בוחר את סוג העץ הרצוי והמתאים ביותר ומשאירים אותו בצבעיו הטבעיים או מורחים עליהם לכה.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.