חדר ארונות ומחסנים לגינה

חדר ארונות

חדר ארונות הוא חדר קטן הממוקם בדרך כלל בסמוך לחדר השינה . החדר מכיל מדפים ועמדות לתליית בגדים לנוחות בני הזוג. היתרון הוא שחדר הארונות לא תופס חלק מהמרחב של חדר השינה ולכן החדר הוא גדול ומרווח.
מעצבי הפנים נוהגים להשאיר שטח גדול ככל שאפשר כהקצאה לחדר הארונות כיוון שהשימוש בו הוא נוח ביותר . לניצול מקסימלי אפשר להציב בו עמודים לתליית בגדים, מדפי אחסון, עמדת גיהוץ ועוד.
בתכנון הבית מגבשים חשיבה של חדר ארונות שיהיה בעל גישה נוחה הן בהגעה לחדר והן בעת סידור הפריטים בו. חשוב שלא יהיה צפוף מדי כי במקרה כזה יהיה קשה לארגן את חדר הארונות והמטרה לא תושג.
חדר ארונות בנוי בחלקו הפנימי ממידוף רב מעץ. מדפים עבור הנחת חולצות, מכנסיים וכו' וארונות תלייה פנימיים נוחים במיוחד לתלייה של קולבים רבים . המטרה היא שכל האחסון של בני הזוג ירוכז בחדר הארונות ולא בכל מיני מקומות אחרים בחדר או בבית וכך להשיג ניצול נכון של השטח.

מחסנים לגינה

כל מי שיש לו ציוד רב מחפש מקום אחסון מחוץ לבית. אחת האופציות היא רכישת מחסנים לגינה. המחסנים הבנויים מעץ מסיבי, מתאים להנחה בחצר הבית, הם רחבים איכותיים ובעלי גישה נוחה במיוחד, ישנה אפשרות להחלפת צילינדר.
מחסנים לגינה מיועדים לאחסון פריטים שאין בהם צורך לעיתים תכופות. אפשר לסדר את רוב התכולה על מדפים נוחים ולהשאיר אתת הרצפה פנויה עבור ציוד כבד כמו מכסחת הדשא והאופניים של כל בני המשפחה.
אפשר לרכוש מחסנים לגינה במחסני עץ. האפשרויות המוצעות הן רבות, מבנים יציבים קטנים או גדולים המותאמים להצבה בפינות החצר. כל המחסנים עשויים מעץ חזק במיוחד שעומד הן בשמש החמה והן בסערות החורפיות.
לקוחות שקנו מחסנים לגינה והציבו אותם בגינתם, הצליחו לפנות הרבה מאד מהציוד מהבית ואחסנו אותו במחסנים וכך נוצר להם הרבה יותר מקום בבית ובמרחבים גדולים הרבה יותר עבור הילדים, כל המוצרים שאין בהם שימוש תדיר אוחסנו בהם.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.